Nákupní košík
0 Kč

Změkčovač vody


Změkčovač vody Vám pomůže s problémy, které nastávají v mnoha domácnostech díky tvrdé vodě. Tvrdá voda obsahuje vodní kámen, tudíž není příliš vhodná k vaření, pití, ale ani umývání. Má za následek i sníženou životnost domácích spotřebičů (pračka, myčka, rychlovarná konvice), ale také větší spotřebu energií a rozpustnost čistících a pracích prostředků, a proto se jejich dávkování často musí několikanásobně zvýšit. Změkčovač vody Vám pomůže i při kožních problémech jako jsou suchá a podrážděná pokožka, které jsou způsobeny příliš tvrdou vodou.

Změkčovač vody šetří peníze


Velmi účinný a praktický pomocník je změkčovač vody Waterhouse, který Vám ušetří spoustu peněz za pořizování nových praček, myček, rychlovarných konvic a ostatních spotřebičů napadených vodním kamenem. Dokáže Vás ochránit také před nepříjemnou chutí a povlakem na připravesných teplých nápojích, které jsou zapříčiněny tvrdou vodou. Instalace změkčovače vody je velmi snadná a investice má vysokou návratnost díky snížení spotřeby energie až o 20 %.

 Máte chuť na kvalitní vodu? Pořiďte si filtr na vodu.

WH 0061

 WH 0061
24 887,- 17 140,-20 739,- Kč s DPH

WH 0062

 WH 0062
27 428,- 18 890,-22 857,- Kč s DPH

Tvrdá voda má za následek snížení životnosti u většiny domácích spotřebičů, které s ní přicházejí do styku, jako například myčky, pračky, toalety, vodovodní baterie, kotle a další. Tvrdá voda zapříčiňuje větší spotřebu energií, ale také špatnou rozpustnost a účinnost pracích a mycích prostředků.